anasayfaSliderex

Yönetim

Genel Müdürlük
Emre Doruk
Genel Müdür
edoruk@seturmarinas.com
Bilal Şahinkul
Mali İşler Direktörü
sahinkul@seturmarinas.com
Rıza İrkut
Marinalar Teknik Müdürü
rizairkut@seturmarinas.com
Serhat Tokyay
Bütçe ve Planlama Müdürü
serhat@seturmarinas.com
Ersin Gür
Genel Muhasebe Müdürü
ersin@seturmarinas.com
Gürdal İşeri
Bilgi Teknolojileri Müdürü
gurdaliseri@seturmarinas.com
Deniz Enberker Karakış
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü
denizkarakis@seturmarinas.com
Hilal Kaspeçen Bakan
İnsan Kaynakları Yöneticisi
hilalbakan@seturmarinas.com
Kalamış & Fenerbahçe Marina
Kerem Çeşmebaşı
Marina Müdürü
keremc@seturmarinas.com
Yalova Marina
Murat Sapmaz
Marina Müdürü
murat@seturmarinas.com
Ayvalık Marina
Umut Tepedelenlioğlu
Marina Müdürü
umutt@seturmarinas.com
Çeşme Marina
Hakan Tellioğlu
Marina Müdürü
htellioglu@seturmarinas.com
Kuşadası Marina
Çağlar Altuntaş
Marina Müdürü
caltuntas@seturmarinas.com
Netsel Marmaris Marina
Erkan Özatağ
Marina Müdürü
erkanozatag@netselmarina.com
Kaş Marina
Tuncay Özses
Marina Müdürü
tuncay@seturmarinas.com
Finike Marina
Ziya DAL
Marina Müdürü
ziyadal@seturmarinas.com
Antalya Marina
Füsun ALDIRMAZOĞLU
Marina Müdürü
fusuna@seturmarinas.com
Mytilini Marina
Kostandis Xydas
Marina Müdür Yardımcısı
kostandisxydas@seturmarinas.com